Członkowie Cechu

 

BLACHARZ SAMOCHODOWY

GMINA  NOWY  TOMYŚL


BLACHARSTWO SAMOCHODOWE
ANDRZEJ JARMUŻ
UL.SĄTOPSKA 7, BUKOWIEC
64-300 NOWY  TOMYŚL


GMINA  OPALENICA


BLACHARSTWO-MECHANIKA POJAZDOWA
PIOTR  BRĘK
UL. WODNA 21, WOJNOWICE
64-330  OPALENICA


AUTO NAPRAWA
TADEUSZ OPAŁA
UL. DĄBROWSKIEGO 7
64-330 OPALENICA


PPHU BLAK-MENS
KAZIMIERZ RZEŹNIK
TERESPOTOCKIE 43
64-330O PALENICA

BLACHARZ

GMINA  NOWY  TOMYŚL


„LOBA” SPÓŁKA  JAWNA
DARIUSZ-LESZEK  LOBA
UL. PÓŁWIEJSKA 17
64-300 NOWY TOMYŚL


ZAKLAD REMONTOWO-BUDOWLANY„TRĘBACZ”
STANISŁAW  TRĘBACZ
UL. SIENKIEWICZA 54
64-300 NOWY  TOMYŚL


PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE „TRĘBACZ”
MICHAŁ  TRĘBACZ
UL. SIENKIEWICZA 52
64-300 NOWY  TOMYŚL


GMINA  LWÓWEK


ZAKŁAD BLACHARSKO-DEKARSKI
RYSZARD SZNYTKA
UL. JODŁOWA 7
62-045  PNIEWY

CIEŚLA

GMINA NOWY TOMYŚL

 

 

USŁUGI CIESIELSKO-STOLARSKIE

PIOTR RACZKOWIAK

64-300 NOWY TOMYŚL

UL. ŁANOWA 2

 

ZAKŁAD CIEISELSKI

WŁODZIMIERZ SZYMAŃSKI

GLINNO 222

64-300 NOWY TOMYŚL

 

 

 

GMINA MIEDZICHOWO

 

ZAKŁAD CIESIELSKO-DEKARSKI

IRENEUSZ GRYNIA

64-305 BOLEWICE

UL.ŚWIEBODZIŃSKA 1 B

CUKIERNIK

GMINA NOWY  TOMYŚL


„GREMIC” ZAKŁAD CUKIERNICZY
G.KASZKOWIAK-M.KASPER
UL. K. HOLOGI 8/2
64-300 NOWY TOMYŚL



GMINA  BUK


CUKIERNIA
JÓZEF  BRĘK
UL. JARZĘBINOWA 22, NIEPRUSZEWO
64-320BUK


CUKIERNIA „MARCIN”
JERZY  KOKOT
UL. ZENKTELERA 4
64-320 BUK


CUKIERNICTWO
MARZENA-LESZEK  STEFAŃSCY
UL. DWORCOWA 38
64-320 BUK


GMINA    OPALENICA


CUKIERNIA  BŁASZAK S.C.
GRZEGORZ-DARIUSZ  BŁASZAK
UL.POZNAŃSKA 63
64-330OPALENICA


ZAKŁAD PRODUKCYJO-HANDLOWO
USŁUGOWY
IRENA KAŹMIERCZAK
URBANOWO 26
64-330 OPALENICA


GMINA  KUŚLIN

PIEKARNIA-CUKIERNIA
STANISŁAW I MARIUSZ LASKOWSCY
UL. SCZANIECKIEJ  8
64-316  KUŚLIN

DEKARZ

GMINA  NOWY  TOMYŚL

USŁUGOWY ZAKŁAD BLACHARSKO-
DEKARSKI
ZBIGNIEW  CHEŁKOWSKI
UL. ŁANOWA 1
64-300    NOWY  TOMYŚL

ZAKŁAD  OGÓLNOBUDOWLANY
ARKADIUSZ  SOBCZAK
UL. SZPITALNA 17
64-300    NOWY  TOMYŚL

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY
„TRĘBACZ”
STANISŁAW  TRĘBACZ
UL. SIENKIEWICZA 54
64-300    NOWY  TOMYŚL


GMINA  BUK

FIRMA  DAR-DEK
DARIUSZ  KOTUŁA
UL. GRODZISKA 49
64-320  BUK

DRUKARZ

GMINA NOWY TOMYŚL

 

DRUKARNIA BEYGA

KAZIMIERZ BEYGA

GLINNO 126

64-300 NOWY TOMYŚL

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW

SAMOCHODOWYCH

GMINA  NOWY  TOMYŚL


ZAKŁAD ELEKTROMECHANIKI
POJAZDOWEJ
KATARZYNA JANKOWIAK-BEYER
GLINNO 189
64-300 NOWY  TOMYŚL


GMINA  OPALENICA


P.W.  SUMRY  S.C.
MARIAN I MIROSŁAW SURDYK
UL. POZNAŃSKA 3, WOJNOWICE
64-330  OPALENICA
 

ELEKTROMECHANIK



GMINA  NOWY  TOMYŚL



USŁUGOWY ZAKŁAD ELEKTROMECHANICZNY
ANDRZEJ GALAS
UL. PIŁSUDSKIEGO 15
64-300 NOWY TOMYŚL

ZAKŁAD ELEKTROMECHANIKI
BOLESŁAW  JANKOWIAK
GLINNO  189
64-300 NOWY  TOMYŚL

ELEKTRO-MECH
MARZENA  KRAWCZYK
PRZYŁĘK 94 A
64-300 NOWY  TOMYŚL

ELEKTROMECHANIKA
KRZYSZTOF  MALISZEWSKI
UL. ROLNA 4
64-300 NOWY  TOMYŚL


GMINA  OPALENICA


NAPRAWA I MONTAŻ URZĄDZEŃ
CHŁODNICZYCH
SŁAWOMIR  KĘSY
PORAŻYN 70
64-330 OPALENICA



GMINA  BUK


INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE
I  ELEKTROMECHANIKA
JANUSZ  KOSIBA
UL. KOŚCIELNA  12
64-320 BUK

ELEKTRYK



GMINA  NOWY  TOMYŚL


USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO
JÓZEF  BOCHNIAK
UL. KOŚCIUSZKI 10
64-300 NOWY  TOMYŚL


INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE
LESZEK  GOMUŁA
UL. BRONIEWSKIEGO 23
64-300 NOWY  TOMYŚL


USŁUGOWY ZAKŁAD ELEKTROINSTALACYJNY
ANDRZEJ  KACZMAREK
UL. OGRODOWA 6, BORUJA KOSCIELNA
64-300 NOWY  TOMYŚL


ELEKTROPOMIAR
ZAKŁAD ELEKTROINSTALACYJNY
ANDRZEJ  KASZKOWIAK
UL. KOŚCIUSZKI 104
64-300 NOWY  TOMYŚL


ELDOM  S.C.
JACEK SKALIŃSKI-FRANCISZEK LANGE
UL. POZNANSKA 2
64-300 NOWY  TOMYŚL


ELREM-PLUS
USŁUGI ELEKTRYCZNO-BUDOWLANE
WOJCIECH  PLUSKOTA
UL. KOSZYKOWA 12
64-300 NOWY  TOMYŚL


ZAKŁAD ELEKTROINSTALACYJNY
I  OGÓLNOBUDOWLANY
ZBIGNIEW ROŚCISZEWSKI
PAPROĆ  180
64-300 NOWY  TOMYŚL



GMINA  BUK

INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE
I ELEKTROMECHANIKA
WŁADYSŁAW  TONDER
UL. BUKOWA 9
64-320 BUK


GMINA  LWÓWEK

PHU  EL-SŁAW
SLAWOMIR  CYPROWSKI
UL. WITTMANNA 43
64-310 LWÓWEK


GMINA  KUŚLIN

POS-REMAL
SŁAWOMIR   ŚWITAŁA
UL. POLNA 1, MICHORZEWO
64-316  KUŚLIN
 

FOTOGRAF


GMINA  NOWY  TOMYŚL


FOTO-GABI ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY
GABRIELA  BIRKA
PL. CHOPINA 5
64-300 NOWY  TOMYŚL


GMINA PNIEWY

FHU  NEPEL
SEBASTIAN NEPELSKI
UL.DWORCOWA 9
62-045 PNIEWY

FRYZJER



GMINA  NOWY  TOMYŚL

SALON  FRYZJERSKI
LIDIA  BASZKO
PL. CHOPINA 6
64-300 NOWY  TOMYŚL

ZAKŁAD  FRYZJERSKI
RYSZARD  BETCHER
OS. BATOREGO  52
64-300 NOWY  TOMYŚL

ZAKŁAD  FRYZJERSKI
KRYSTYNA  GUCIA
OS.  BATOREGO 47
64-300 NOWY  TOMYŚL

ZAKŁAD  FRYZJERSKI
KRYSTYNA  KAŁEK
UL. MICKIEWICZA 13
64-300 NOWY  TOMYŚL

SALONIK  FRYZJERSKI  SYLWIA
SYLWIA  ŁODYGA
UL. POZNAŃSKA 4
64-300 NOWY  TOMYŚL

STUDIO FRYZUR  OLA
OLGA MICHALCZAK
UL. WITOSA 1
64-300 NOWY TOMYŚL

ZAKŁAD  FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY
JANUSZ  PIOSIK
OS. BATOREGO  52
64-300 NOWY  TOMYŚL

PHU  MIK  PIOSIK
KRZYSZTOF- IWONA  PIOSIK
UL. KONOPNICKIEJ 69
64-300 NOWY  TOMYŚL

MONIKA  I  GRZEGORZ
FRYZJERSTWO DAMSKO-MĘSKIE
MONIKA  STATUCKA
UL. SZPITALNA  6
64-300 NOWY  TOMYŚL


SALONIK  FRYZJERSKI  FASHION
MARZENA  STOLAREK
UL. PIŁSUDSKIEGO 11
64-300 NOWY  TOMYŚL

FRYZJERSTWO
MAŁGORZATA  STREP
UL. POWSTAŃCÓW WLKP. 7
64-300 NOWY  TOMYŚL


GMINA  BUK

STUDIO  FRYZUR
EWA  ALEKSANDROWICZ
PL. PRZEMYSŁAWA 1
64-320 BUK

ZAKŁAD  FRYZJERSKI
AGNIESZKA  BUDZYŃSKA
UL. KOŚCIUSZKI 22
64-320 BUK



SALON URODY  EUFORIA
ANGELIKA DRZEWICZEWSKA
UL. POWSTAŃCÓW WLKP. 17
64-320  BUK

ZAKŁAD  FRYZJERSKI
RENATA  GARCZAREK
UL. MURY 36
64-320 BUK

ZAKŁAD  FRYZJERSKI
BARBARA  SIERANT
UL.STAROWIEJSKA 1, NIEPRUSZEWO
64-320 BUK


GMINA  OPALENICA


ZAKŁAD  FRYZJERSKI
JUSTYNA  CHWIROT
UL. ROBOTNICZA  29, WOJNOWICE
64-330 OPALENICA


STUDIO  ZDROWIA  I  URODY
KRYSTYNA  DACH
UL. SIENKIEWICZA 27
64-330 OPALENICA


SALON FRYZJERSKI
WERONIKA TOMIAK
UL. GIMNAZJALNA 2/4
64-330 OPALENICA


ZAKŁAD  FRYZJERSKI
STANISŁAW  WILCZEK
UL. WYZWOLENIA 20
64-330 OPALENICA

SALON  FRYZJERSKI  U  AGI
AGNIESZKA  WOJTALA
UL. KONOPNICKIEJ 40
64-330  OPALENICA
 

KAMIENIARZ

GMINA  NOWY  TOMYŚL

KAMIENIARSTWO
WITOLD WOŹNIAK
JASTRZĘBSKO STARE
UL. DWORCOWA 3

KOSZYKARZ-PLECIONKARZ

ZAKŁAD KOSZYKARSKI

RYSZARD KWIATKOWSKI

PAPROĆ 157

64-300 NOWY TOMYŚL

KRAWIEC

GMINA  NOWY  TOMYŚL

HAFCIERSTWO-KRAWIECTWO
 BIELIŹNIARSTWO
ANNA SZWEDEK
64-300 NOWY TOMYŚL
UL.WYPOCZYNKOWA 27


GMINA LWÓWEK

ZAKLAD KRAWIECKI
HENRYK DŁUŻEWSKI
64-310 LWÓWEK
UL. WITTMANNA 17

LAKIERNIK

GMINA  NOWY  TOMYŚL

BLACHARSTWO I LAKIERNICTWO POJAZDOWE
STANISŁAW  HUTTOWSKI
UL. SIENKIEWICZA  48
64-300 NOWY  TOMYŚL

LAKIERNICTWO  SAMOCHODOWE
SŁAWOMIR  SZCZEPAŃSKI
UL. SIENKIEWICZA 20
64-300 NOWY  TOMYŚL


GMINA  OPALENICA

AUTO NAPRAWA
TADEUSZ  OPAŁA
UL. DĄBDROWSKIEGO 7
64-330 OPALENICA

PPHU  BLAK-MENS
KAZIMIERZ  RZEŹNIK
TERESPOTOCKIE 43
64-330 OPALENICA

MALARZ-TAPECIARZ

GMINA  OPALENICA


USŁUGOWY ZAKŁAD MALARSKI
REMONTY BUDOWLANE
GRACJAN  NOWAK
UL. ZARZECZE 9
64-330  OPALENICA

ZAKŁAD MALARSKO-TAPECIARSKI
ANDRZEJ RUDNICKI
UL. STASZICA 23
64-330 OPALENICA



GMINA  KUŚLIN


USŁUGOWY ZAKŁAD MALARSKI
JANUSZ  KASPERCZAK
MICHORZEWO , UL. OPALENICKA 3
64-316 KUSLIN

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY
SEBASTIAN KASPERCZAK
MICHORZEWO, UL. OPALENICKA 3
64-316 KUŚLIN

POS-REMAL
SŁAWOMIR  ŚWITAŁA
UL. POLNA 1, MICHORZEWO
64-316 KUŚLIN

GMINA  NOWY  TOMYŚL


MALARSTWO-TAPECIARSTWO
I USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
EUGENIUSZ KORTUS
UL. KOŚCIUSZKI 34
64-300 NOWY TOMYŚL


ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY
MALARSTWO-TAPECIARSTWO
JAN  MIZGAJSKI
UL.WYPOCZYNKOWA 39
64-300 NOWY TOMYSL


PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
MICHAŁ  NOWOTNIK
UL. NOWA 17
64-300 NOWY TOMYŚL


ZAKLAD MALARSKO-TAPECIARSKI „RING 1938”
STANISŁAW  RING
UL. SADOWA 30
64-300 NOWY TOMYŚL


USŁUGOWY ZAKŁAD
MALARSKO-TAPECIARSKI
MAREK WARTEL
UL. ŁANOWA 5
64-300 NOWY TOMYŚL


GMINA  BUK

ZAKŁAD  MALARSKI
KAZIMIERZ  KARAŚ
DAKOWY SUCHE, UL. SZKOLNA 68
64-320  BUK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH


MECHANIKA POJAZDOWA I DIAGNOSTYKA
PODWOZI
MACIEJ  KRÓL
UL. ŁĄKOWA  28
64-330 OPALENICA

MECHANIKA I BLACHARSTWO SAMOCHOD.
LESZEK  LOBA
UL. ROBOTNICZA 27, WOJNOWICE
64-330 OPALENICA

AUTO  NAPRAWA
TADEUSZ  OPAŁA
UL. DĄBROWSKIEGO 7
64-330 OPALENICA

PPHU  BLAK-MENS
KAZIMIERZ RZEŹNIK
TERESPOTOCKIE  43
64-330 OPALENICA

FIRMA  TADEX
TADEUSZ SADŁOCHA
PORAŻYN 80 A
64-330 OPALENICA


GMINA  KUŚLIN

ZAKŁAD  MECHANIKI  POJAZDOWEJ, BLACHARSTWA  I  LAKIERNICTWA
WITOLD  SPYCHAŁA
WĄSOWO, UL. WYTOMYSKA 4
64-316  KUŚLIN

MONTER ELEKTRONIK

GMINA NOWY TOMYŚL

 

SERWIS RTV-SAT

MIROSŁAW KORTUS

UL.KOŚCIUSZKI 41

64-300 NOWY TOMYŚL

 

 

 

GMINA OPALENICA

 

 

ASKO-ELECTRIC

AUTOMATYKA,POMIARY,INSTALACJE

ANDRZEJ KĘSY

UL. MONIUSZKI 21/2

64-330 OPALENICA

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ

SANITARNYCH

GMINA  NOWY  TOMYŚL


ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANIT.
ZBIGNIEW FRIEDRICH
GLINNO 130 A
64-300NOWY  TOMYŚL

FIRMA  KOBERLING
USŁUGI WOD-KAN GAZ I CO
UL. POWSTAŃCÓW WLKP. 32
64-300 NOWY  TOMYŚL

ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNEJ
CO I GAZ
STEFAN  LORENC
UL. ZACHODNIA 1 A
64-300 NOWY  TOMYŚL

USŁUGI INSTALACYJNO-BUDOWLANE
ROMAN ŁYŻWA- ZENON SZYMKOWIAK
UL. K. HOŁOGI 13
64-300 NOWY  TOMYŚL

FIRMA  INSTALATOR
WALDEMAR   PIĘTA
UL. TARGOWA 2
64-300 NOWY  TOMYŚL

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY
ZENON WOLNY
GLINNO 207
64-300 NOWY TOMYŚL


GMINA  OPALENICA

INSTALATORSTWO EBE
WOD-KAN-GAZ-CO
EDWARD BIAŁY
UL. KONOPNICKIEJ 45
64-330  OPALENICA

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY
SŁAWOMIR  DACH
PORAŻYN 4
64-330 OPALENICA

„RYSZARD WÓJCIK” INSTALATORSTWO
WOD-KAN-CO-GAZ  S.C.
JUSTYNA-ANDRZEJ  DOMAGAŁA
UL. KONOPNICKIEJ 50
64-330 OPALENICA


PW  KACZMAREK
KONRAD KACZMAREK
UL. POLNA 39
64-330 OPALENICA


GMINA  BUK

ŚLUSARSTWO USŁUGOWE
INSTALATORSTWO WOD0KAN-CO
ZENON  BRĘK
UL. BOHATERÓW BUK. 46, WIELKA WIEŚ
64-320 BUK

GMINA  LWÓWEK

USŁUGI  INSTALATORSKIE
CO-WOD-KAN-GAZ
MIROSŁAW  BAGROWSKI
UL. KAMIONKI 8
64-310 LWÓWEK

ZAKŁAD ROBÓT INSTALACYJNO-BUD.
STEFAN  MAĆKOWIAK
UL. ŚWIĘTOJAŃSKA 7
64-310 LWÓWEK

PHPU  INSTAL-BUD
SEBASTIAN  MIZERSKI
UL. SCZANIECKIEJ 74/4
64-310 LWÓWEK

MURARZ

GMINA  NOWY  TOMYŚL

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY
JANUSZ  BOROWIAK
UL. WYPOCZYNKOWA 10,WYTOMYŚL
64-300 NOWY  TOMYŚL

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
WIELOBRANŻOWE
PIOTR  CAŁUS
BORUJA NOWA 47
64-300 NOWY  TOMYŚL

ZAKLAD OGÓLNOBUDOWLANY
TADEUSZ  CYGAN
UL. KONOPNICKIEJ 60
64-300 NOWY  TOMYŚL

ZAKŁAD  MURARSKI
TADEUSZ  EWIAK
UL. POWSTAŃCÓW WLKP. 8
64-300 NOWY  TOMYŚL

USŁUGOWY ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY
RYSZARD  FELIŃSKI
UL. KOŚCIUSZKI 45
64-300 NOWY  TOMYŚL

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY
WŁADYSŁAW  HOFFMAN
UL. KOSZYKOWA 12
64-300 NOWY  TOMYŚL


PRYWATNY ZAKŁAD MURARSKI
TOMASZ  KOLECKI
UL. TUWIMA 6
64-300 NOWY  TOMYŚL


GMINA  OPALENICA

ZAKŁAD MURARSKO-BETONIARSKI
MURBET
ZDZISŁAW  BUDA
RUDNIKI 17
64-330 OPALENICA


ZAKŁAD  BUDOWLANY
KRZYSZTOF  LEHMANN
UL. KONOPNICKIEJ 61
64-330 OPALENICA


GMINA  BUK



USŁUGOWY ZAKŁAD MURARSKO-PŁYTKARSKI
ANDRZEJ  KUFEL
UL. STĘSZEWSKA 16, DOBIEŻYN
64-320 BUK


USŁUGOWY ZAKŁAD MURARSKI
MICHAŁ  MIKOŁAJCZAK
UL. RZEMIESLNICZA 9, DAKOWY  SUCHE
64-320 BUK




GMINA  LWÓWEK

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY
JACEK JARNUT
ZĘBOWO, UL. LIPOWA 9/11
64-310 LWÓWEK

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY
KRZYSZTOF  KAWAŁA
UL. ZAMKOWA 16
64-310 LWÓWEK

LOBED  ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY
ANDRZEJ  LOBA
UL. POWSTAŃCÓW WLKP. 4
64-310 LWÓWEK

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY
EUGENIUSZ  NOWAK
KOMOROWO 24
64-310  LWÓWEK

USŁUGOWY ZAKŁAD MURARSKI
JACEK  WACHOWIAK
UL. MIŁOSTOWSKA 8, ZĘBOWO
64-310 LWÓWEK


GMINA  KUŚLIN


POS-REMAL
SŁAWOMIR  ŚWITAŁA
UL. POLNA 1, MICHORZEWO
64-316 KUŚLIN

PIEKARZ


GMINA  NOWY  TOMYŚL


„KUCZ” S.C.
KAZIMIERZ  KUCZ
UL.ZBĄSZYŃSKA 2
64-300 NOWY TOMYSL


FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA
BARBARA SOWA
UL.POZNAŃSKA 9
64-300 NOWY TOMYŚL


GMINA BUK

PIEKARNIA
WOJCIECH SZCZĘSNY
UL. DWORCOWA 113
64-320 BUK


GMINA LWÓWEK

PIEKARNIA-CIASTKARNIA
TADEUSZ KACHEL
UL.PNIEWSKA 8
64-310 LWÓWEK


GMINA KUŚLIN

PIEKARNIA-CUKIERNIA
STANISŁAW-MARIUSZ LASKOWSCY
UL. SCZANIECKIEJ 8
64-316 KUŚLIN

POSADZKARZ

GMINA  NOWY  TOMYŚL

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY
TADEUSZ CYGAN
UL. KONOPNICKIEJ  60
64-300 NOWY  TOMYŚL


GMINA  KUŚLIN

POS-REMAL
SŁAWOMIR ŚWITAŁA
UL. POLNA 1,  MICHORZEWO
64-316  KUŚLIN
 

RZEŹNIK WĘDLINIARZ

GMINA  NOWY  TOMYŚL


ZAKŁAD RZEŹNICKO-WĘDLINIARSKI
ADAM I KAZIMIERZ  BŁACHOWIAK
KOZIE  LASKI  23
64-300 NOWY  TOMYŚL

RZEŹNICTWO-WĘDLINIARSTWO
STEFAN  SŁOCIŃSKI
UL. KOSCIELNA 37, BUKOWIEC
64-300 NOWY  TOMYŚL


GMINA  LWÓWEK


PRZETWÓRSTWO MIĘSNE
ADAM   ANDRZEJEWSKI
UL. SZKOLNA 7, ZĘBOWO
64-310  LWÓWEK

STOLARZ


GMINA  NOWY  TOMYŚL


ZAKŁAD  STOLARSKI
GRZEGORZ  DARMONOS
UL.RZEMIEŚLNICZA 2, JASTRZĘBSKO
64-300 NOWY  TOMYŚL

ZAKŁAD  STOLARSKI
ROMUALD KAPTUR
UL. 3  STYCZNIA 2
64-300 NOWY TOMYŚL

ZAKŁAD STOLARSKI I OGÓLNOBUDOWLANY
ADAM  KOSTECKI
UL. KOŚCIUSZKI 27
64-300 NOWY  TOMYŚL

„KRZYSZTOF KROMA” SP. KOMAND.
KRZYSZTOF KROMA
UL. ZAKŁADOWA 2
64-300 NOWY  TOMYŚL

USŁUGOWY ZAKŁAD STOLARSKI
ROMAN  KROMA
UL. OGRODOWA 5
64-300 NOWY  TOMYŚL

ZAKŁAD TOKARSTWA W DREWNIE
JERZY  PATORA
GLINNO 61
64-300 NOWY  TOMYŚL



ART.-MEBEL
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
TOMASZ  SZUBA
UL. 3  STYCZNIA  21
64-300 NOWY  TOMYŚL




GMINA  OPALENICA


PPHU  DREWNOSTYL
ZENON  BŁASZAK
RUDNIKI 5
64-330 OPALENICA

PW  STOLARZ
PIOTR I HELENA  LUDWICZAK
UL.GEN.J.KARGE 2
64-330 OPALENICA



ZAKŁAD  STOLARSKI  ANDRZEJ
ANDRZEJ  MAJCHROWICZ
UL. POZNANSKA 60
64-330 OPALENICA


ZAKŁAD  STOLARSKI
GRZEGORZ  MACIEJEWSKI
UL. POZNANSKA 29
64-330 OPALENICA


MARDO STOLARSTWO-TAPICERSTWO
MARIUSZ  RUTKOWSKI
UL. SŁONECZNA 61, ŁAGWY
64-330 OPALENICA



LEON  ZAKŁAD  STOLARSKI
RYSZARD  STEFAŃSKI
UL. SIENKIEWICZA 11
64-330 OPALENICA

DREW-EL
MARIUSZ  TKACZEWSKI
UL. STASZICA 2
64-330 OPALENICA

ZAKLAD  STOLARSKI
MICHAŁ  ZIMNY
UL. MŁYŃSKA 42
64-330 OPALENICA


GMINA  BUK


USŁUGOWY ZAKŁAD STOLARSKI
SKŁAD DRZEWNY
LESZEK  NOWAK
UL. BUKOWSKA 47, SZEWCE
64-320 BUK

DREW-WĄS
PIOTR WĄSOWICZ
UL. BOHATERÓW BUKOWSKICH 5
64-320 BUK

STOLARSTWO
KONRAD  ZIELNIEWICZ
UL. KOŚCIUSZKI 8
64-320 BUK

GMINA  LWÓWEK


USŁUGOWY ZAKŁAD STOLARSKI
JANUSZ  NOWAK
UL. KWIATOWA 12, ZĘBOWO
64-310 LWÓWEK

ZAKŁAD  STOLARSKI
WALDEMAR  NOWAK
UL. LIPOWA 22, ZĘBOWO
64-310 LWÓWEK


USŁUGOWY ZAKŁAD STOLARSKI
ANDRZEJ  WILK
GROŃSKO 55
64-310 LWÓWEK


GMINA  MIEDZICHOWO


USŁUGOWY ZAKŁAD STOLARSKI
MIROSŁAW  PATAN
UL.PARKOWA 13 A
64-305  BOLEWICE

ŚLUSARZ


GMINA  NOWY  TOMYŚL


ZAKŁAD  USŁUGOWY MECHANIKA
MASZYN-ŚLUSARSTWO
EUGENIUSZ  GOLON
UL. ŚNIADECKICH 11
64-300 NOWY  TOMYŚL

TECH-FA
ARKADIUSZ ŁODYGA
UL.LEŚNA 11
64-300 NOWY  TOMYŚL

USŁUGOWY ZAKŁAD ŚLUSARSKI
ZDZISŁAW PRZYBYLAK
UL. ODBUDOWA 1, BUKOWIEC
64-300 NOWY  TOMYŚL

ZAKŁAD USŁUGOWY
MECHANIKA  MASZYN
KRZYSZTOF  SIĘBOR
UL. 3  STYCZNIA 89
64-300 NOWY  TOMYŚL

GMINA  BUK

ZAKŁAD ŚLUSARSKO-TOKARSKI
WIESŁAW  BRĘK
UL. BUKOWSKA 114, SZEWCE
64-320 BUK

PPUH  ZUSTAL
KAROL-URSZULA  JANKOWSCY
UL. BASZTOWA 9
64-320 BUK



GMINA  OPALENICA

ZAKŁAD  ŚLUSARSKI
STANISŁAW  NIEMYT
KOPANKI 14
64-330 OPALENICA

USŁUGOWY ZAKŁAD ŚLUSARSKI
JAROSŁAW I ZBIGNIEW WEYMANN
UL. SIENKIEWICZA 28
64-330 OPALENICA


GMINA  PNIEWY

ZAKŁAD NAPRAWCZY MECHANIZACJI
ROLNICTWA
JAN  KUCHARSKI
UL. KONIŃSKA 18
62-450 PNIEWY

TAPCER


GMINA  NOWY  TOMYŚL


ZAKŁAD TAPICERSKI
PIOTR SŁOCIŃSKI
UL. KOLEJOWA / BAZA GS /
64-300 NOWY TOMYŚL




GMINA  OPALENICA


TAPICERSTWO  MEBLOWE
PRZEMYSŁAW KUCZ
UL.DĄBROWSKIEGO 1
64-330 OPALENICA


MARDO   STOLARSTWO-TAPICERSTWO
MARIUSZ RUTKOWSKI
UL. SŁONECZNA  61, ŁAGWY
64-330 OPALENICA

WULKANIZATOR



GMINA  NOWY  TOMYŚL


ZAKŁAD USŁUGOWY-HANDLOWY
WULKAN-SERVIS
PIOTR  NYĆKOWIAK
UL. KOSZYKOWA 9
64-300 NOWY TOMYŚL



PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE
           „TRĘBACZ”
MICHAŁ  TRĘBACZ
UL. SIENKIEWICZA 52
64-300 NOWY TOMYŚL



GMINA  OPALENICA


ZAKLAD HANDLOWO-USŁUGOWY
ROBERT GUZIK
UL.STASZICA 34
64-330 OPALENICA

ZŁOTNIK-JUBILER

PRACOWNIA ZŁOTNICZA

PAWEŁ PIECHOWIAK

PL. NIEPODLEGŁOŚCI 7

64-300 NOWY TOMYŚL